Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zhodnocení podzimu 2014 mladších žáků

27. 12. 2014

Zhodnocení trenéra pana Buksy (bez oprav):

Hodnocení podzimní části 2014/2015 mladších žáků.

Na začátek sezóny jsme nastupovali do Krajského přeboru z 11 hráči ročníku 2002 zbytek týmu musel být dodán mladšími ročníky:

 2002-Dittrich,Ranocha,Pavelka,Paseka,Navrátil,Šebesta,Coritár,Buksa , Marek,Fiala,Lyčka,

2003-Měkýš,Příčková,Rimmel,Pelíšek,Staněk,Milat,2004-Bernatský,Vyvial,Kuchař, 2005-Kantor.

 V úvodu sezóny jsme se drželi ve vrchní části tabulky z prvních pěti zápasech jsme měli 3 výhry 1 remízu a 1 prohru, Vratimov-SKB 0-8 ,Bruntál-SKB 11-1,SKB-Bohumín 5-1,SKB-Kopřivnice 1-1,Vitkovice-SKB 0-5 .Dalších pět zápasů bylo neúspěšných získali jsme jenom jeden bod a bylo to na výměnu trenéra. SKB-Orlová 1-9, SKB-Ostrava jih 0-3,SKB-Nový Jičín 2-2,Kravaře-SKB 6-3,SKB-Albrechtice 1-2,Poslední dva zápasy byli úspěšné. Venku jsme porazili Fryčovice 4-6 a doma Třebovice 3-2. Zranění Adama Coritára a Matěje Navrátila jsme oslabili tým o dva hráče. V Krajském přeboru mladších žáků po podzimní části jsme se umístili v tabulce na  7. místě ze skórem 36-47 a z 17 body. Nejlepším střelcem 9 branek Vojtěch Lyčka,6 branek Matěj Ranocha,4 branky Matěj Navrátil,Nikolas  Buksa,3 branky Tomáš Bernatský,Stanislav Fiala ,2 branky Maxmilian Rimmel,Stanislav Šebesta, 1 branku David Milat,Antonín Pelíšek.Skončila podzimní část a tým se bude připravovat na zápasy v hale.

 

Jednotlivé zápasy:

Vratimov-Sk Brušperk   0-8 (0-1)

První zápas v nové sezoně 2014/15 pod novým trenérem p. Buksou vyšel skvěle porazili jsme Vratimov na jeho domácí půdě 0-8.Začali jsme opatrně zezadu a postupně jsme se dostávali do útoku v 7 min. nás poslal do vedení (Šebesta) 0-1.O pět minut později Ranocha fauloval v šestnáctce a soupeř kopal pokutový kop, který máš gólman Dittrich po skvělém zákroku chytil. Celý zbytek  prvního poločasu jsme se gólově neprosadili šance byli, ale neuměli jsme je využít. Po přestávce  jsme nabrali nové síly, které soupeř už neměl a začal parádní gólostroj Brušperku, na 0-2 v 34.min.zvyšoval(Rimmel) ,po faulu na Marka se kopala penalta 36.min. 0-3 (Ranocha)pen.Po spolupráci Bery-Buksa v 41.min.  0-4(Bernatský) a opět akce 42.min.0-5(Rimmel).Po asistenci Vyvial-Navratil v48.min 0-6(Navratil).Vratimov byl bez šance a opět faulovali, měli jsme penaltu kterou Rimmel neproměnil a opět faul, míč si postavil Buksa 52.min.0-7(Buksa).Závěr dovršil v 54.min.0-8(Buksa).Hráče Vratimova vysvobodila píšťalka rozhodčího.

Sestava:Dittrich,Ranocha,Kuchař,Marek,Staněk,Navrátil,Prčíková,Šebesta,Milat,Rimmel,Vyvial,Buksa, Kantor, Fiala,Bernatský.

 

 

Bruntál-Sk Brušperk 11-1 (6-0)

Po snadné výhře nad  Vratimovem nás čekal výlet do Bruntálu. Jak jsme  přijeli a vystoupili z autobusu foukal silný vítr a byla strašná zima. Už v první minutě nás zaskočil jejich nejlepší hráč a střelec ,pěknou střelou do šibenice ujali se vedení 1-0.Soupeř nás překvapil kvalitními a přesnými přihrávkami a rychlostí, postupně nám do poločasu nasázel ještě 5 branek. Soupeřův druhý poločas začal v rychlém tempu, kterému jsme nestačili a podlehli jsme vysokému výsledku 11-1 za Brušperk skóroval Navrátil po pěkné asistenci od Buksy.

Sestava:Dittrich,Ranocha,Prčíková,Marek,Coritár,Navrátil,Staněk,Šebesta,Měkýš,Rimmel,Buksa,Milat,Fiala,Pelíšek

 

Sk Brušperk-Bohumín  5-1(1-0)

Po vysoké porážce a chladném počasí nám onemocněli tři hráči, museli jsme změnit sestavu a přidat na tréninku ,přijel další kvalitní soupeř. Z úvodního hvizdu rozhodčího šlo vidět, že to bude těžké utkání. Hrálo se nahoru a dolů bez branek, před koncem poločasu v 24. min utekl Lyčka a skóroval, vedli jsme 1-0.Do druhého poločasu jsme vyměnili golmana.za ml. Žáky zachytal první utkání Radkovský. Druhý poločas vyšel skvěle v první desetiminutovce jsme dali čtyři góly 32.min.(Bernadský),36.min.(Lyčka),39.min.(Navratil),42.min.(Paseka) a soupeř byl na kolenou hra pokračovala ve svižném tempu a v 52.min jsme neubránili soupeře a dostali jsme góla na 5-1,po zapískání rozhodčího konec utkání jsme se všichni radovali.

Sestava:Navrátil,Radkovský,Šebesta Paseka,Milat Staňek,Prčíková,Marek,Fiala,Rimmel,Pelíšek,Vyvial,Lyčka,Bernatský

 

Sk Brušperk-Kopřivnice1-1(0-1)

Nastoupili jsme na náš domácí zápas ve všední den, byla to dohravka.Přijel soupeř, který porazil (Vítkovice).

Už od první minuty byl soupeř v převaze, měli skvělé přihrávky a rychlost a dokázali nám v 7. min vstřelit první branku, Domácí se zalekli skvělé hry soupeře, celý první poločas měli pod kontrolou hosté.

Do druhého poločasu jsme změnili taktiku a přidali na rychlosti a kvalitě,2x jsme trefili tyčku a 1x břevno. A pořád soupeři vedli. Posledních deset minut do konce utkání jsme měli tlak, na který soupeř v 89.min.doplatil vlastním gólem. Lyčka přihrával před bránu a obránce si srazil míč do vlastní brány. Za náš ubohý výkon, děkujeme Fc Kopřivnici za bod.

Sestava:Ranocha,Měkýš,Šebesta,Navratil,Kuchař,Corytar,Vyvial,Staněk,Bernatský Kantor,Fiala,Buksa ,Rimmel,Marek,Milat,Lyčka,Pelíšek.

Fc Vítkovice-Sk Brušperk 0-5(0-2)

Za deště jsme dojeli do Ostravy na zápas proti Vítkovicím, před námi hráli starší žáci měli jsme hodinu volno, tak jsme zašli do McDonaldu na snídani, posílili jsme se jídlem a šli se podívat na zápas starších žáků. V šatně byla skvělá nálada a rozcvičení ve svižném tempu(jak jsem viděl rozcvičení klubu Vítkovic bylo mi jasné, že nemůžou vyhrát).Začal zápas, už od první minuty jsme byli v převaze v 3.minutě se dostali do šance Šebesta a bylo to 0-1,hráli jsme fotbal, na který se dalo dívat, kluci mě překvapili, přihrávali si a běhali. Sice nevyužili vyložené šance, ale ve 25. min. jí využil Lyčka střelou k tyči 0-2,tak skončil první poločas. Do druhé půle jsme nastoupili, jako lepší tým už po minutě se trefil Buksa 31. min 0-3,dlouho se hrálo nahoru a dolů a Vítkovice měli šance, které vychytal náš skvělý gólman Ranocha. V 55. min. byl faul v šestnáctce, je to penalta, kterou si postavil Navratil,krásná šibenice 0-4,blíží se konec zápasu a po pravé straně uteče Buksa a krásným lobem přehodí gólmana 60. min 0-5.Rozhodčí ukončil zápas.

Sestava: Ranocha,Šebesta,Navratil,Příčková,Milat,Corytar,Vyvial,Kuchař,Paseka, Kantor,Fiala,Buksa ,Rimmel,Marek,Lyčka,Pelíšek.

 

SK Brušperk-Slávie Orlová 1-9(0-4)

Další domácí mistrovské utkání mladších žáků, jsme museli nastoupit bez skvěle hrajícího stopera Navrátila. Už jak jsme nastoupili do úvodního zápasu viděli jsme výškovou převahu soupeře, taky to šlo vidět ve hře, do konce prvního poločasu jsme inkasovali čtyři branky. V druhém poločasu jsme se snažili něco vymyslet na dobře hrajícího soupeře, ale nic nám nevycházelo. Hráli dobře, to co potřebovali a v druhém poločase jsme dostali ještě pět branek. V poslední minutě zápasu utekl po pravé straně Buksa a upravil na konečný výsledek 1-9 pro hosty.

Sestava: Ranocha,Šebesta,Příčková,Milat,Corytar,Vyvial,Paseka, Bernatský,Staněk,Buksa ,Rimmel,Marek,Lyčka,Pelíšek.

 

Sk Brušperk-Ostrava jih 0-3(0-1)

Mistrovské utkání proti Ostravě se nám vůbec nepovedlo, soupeř dobře bránil a nedovolil nám vstřelit branku. Ve 13. minutě jsme obdrželi první gól. A tak skončil první poločas. V druhém poločase jsme v úvodu obdrželi dvě branky v 34min a v 36min.Na dobře hrajícího soupeře jsme nic nevymysleli a tak jsme prohráli 0-3.

Sestava: Ranocha,Měkýš,Navrátil,Příčková,Milat,Corytar,Vyvial,Paseka, Bernatský,Staněk,Buksa ,Rimmel,Marek,Pelíšek.Fiala.

 

Jablunkov – SK Brušperk 6:0 (3:0)

 

SK Brušperk-Nový Jičín 2-2(1-1)

Na další zápas jsme se připravovali celý týden přijel těžký soupeř. Od 22minuty jsme sice prohrávali 0-1 ale v 30minutě před koncem prvního poločasu jsme vstřelili vyrovnávající branku (Ranocha), V druhém poločasu jsme zašli lépe než soupeř a vstřelili jsme v 37minutě Branku na 2-1 (Milat).soupeř přidal na hře a podařilo se mu vyrovnat v 51minutě na 2-2 a už se nic zajímavého nestalo a utkání skončilo remízou.

Sestava: Dittrich,Měkýš,Navrátil,Ranocha,Pavelka,Příčková,Milat,Šebesta,Buksa Bernatský,Rimmel,Staněk,Marek,Pelíšek.Fiala,Vyvial,Kuchař.

 

 

Kravaře-SK Brušperk 6-3(4-0)

První poločas nám vůbec nevyšel, soupeř nám nasázel čtyři branky. Do druhého poločasu jsme změnili taktiku a podařilo se nám vstřelit nějaké góly v 34 minutě se trefil (Bernatský) a potom v 40 a 42 minutě (Fiala).Po chybě nám soupeř taky vstřelil branku a zápas jsme prohráli.

Sestava: Dittrich,Měkýš,Navrátil,Pavelka,Příčková,Milat,Šebesta, Buksa Bernatský,Rimmel,Staněk,Marek,Pelíšek. Fiala, Lyčka,.

 

 

SK Brušperk-M. Albrechtice 1-2(0-2)

 

Nastoupili jsme na náš domácí zápas proti Albrechticím ve skvělé náladě, kterou nám soupeř zkazil v prvním poločase v 17min a ve 23min jsme inkasovali dvě branky a poločas jsme prohráli 0-2,v kabině jsme probrali taktiku soupeře a začali hrát fotbal. Vytvářeli jsme si šance, ale nebyli jsme schopni vstřelit branku. Nikolas šel 4x sám na gólmana a natrefil branku, v 53min utekl Lyčka a korigoval výsledek na konečných 1-2 pro soupeře.

Sestava: Ranocha,Měkýš,Navrátil,Pavelka,Paseka,Milat,Buksa ,Rimmel,Staněk.Fiala,Lyčka,Radkovský

 

 

Fryčovice-SK Brušperk 4-6(1-5)

Na další utkání jsme jeli do sousední vesnice po dvou prohraných zápasech jsme potřebovali body. Začala hrát úvodní sedmička hráčů, na kterou soupeř nenašel obranu v 1. a 4. minutě se trefil (Lyčka) v 7. Minutě se trefil (Ranocha), přišlo střídání a v 9min se trefil soupeř .Pokračovala perfektní hra a v 24 minutě dal branku (Ranocha) a minutu později byl faul v šestnáctce na Buksu, míč si postavil (Ranocha) a dal svůj první hattrick .Poločas jsme vyhráli 1-5 a do kabin se šlo z úsměvem a klidem. Druhý poločas začal skvěle v 35.minutě dal branku (Lyčka) taky hattrick, soupeř přidal na hře a v 41,45 a 51 minutě nám postupně  vstřelil  tři branky a upravil skoré na konečných 4-6.

 

Sestava: Dittrich,Měkýš,Ranocha,Pavelka,Paseka,Šebesta,Milat,Buksa ,Rimmel,Staněk. Fiala,Lyčka,Bernatský,Kantor,Pelíšek

 

 

Sk Brušperk-Třebovice 3-2(1-1)

Branky:16min.Fiala,32min.Lyčka,44min.Ranocha(pen)

Naše poslední podzimní mistrovské utkání jsme odehráli na domácí půdě za špatného počasí, pršelo a hřiště bylo podmočené. Pro mladší žáky to byl velmi těžký terén. První poločas to bylo spíše vodní pólo a poznávání hřiště kde je voda a kde se dá hrát. V 16. minutě dorazil do prázdné brány míč (Fiala) na 1-0. A v 17. minutě jsme inkasovali od soupeře na 1-1. Tak skončil první poločas. Do druhého poločasu jsme nastoupili z větším nasazením a odhodláním vyhrát, už v 32.minutě se trefil (Lyčka) a zase jsme vedli 2-1.Po faulu na hráče Buksu se kopala penalta v 44.minutě se trefil (Ranocha) 3-1.byl to těžký zápas a ubývali síly. Soupeř snížil v 53.minutě na konečných 3-2. Posledních 7. minut jsme to museli udržet vysvobodil nás pískot rozhodčího, letošní poslední 3 body jsou doma.

 

Sestava: Ranocha,Měkýš,Příčková,Pavelka,Paseka,Šebesta,Milat,Buksa ,Rimmel,Staněk. Marek,Fiala,Lyčka,Pelíšek,Vyvial,Kuchař,Bernatský.

 

 

 

 

 

Tabulka Krajského přeboru ml. Žáci

Pořadí 

Družstvo 

Záp. 

 

 

 

Body 

SO Bruntál  

13 

13 

136 

14 

39 

Nový Jičín  

13 

11 

64 

11 

34 

Kravaře  

13 

11 

105 

29 

33 

Ostrava- Jih  

13 

71 

30 

27 

M. Albrechtice  

13 

47 

27 

25 

Jablunkov  

13 

48 

35 

20 

Slavia Orlová  

13 

45 

48 

19 

Brušperk  

13 

36 

47 

17 

MFK Vítkovice B 

13 

33 

70 

15 

10 

Kopřivnice  

13 

40 

61 

11 

11 

Třebovice  

13 

10 

32 

77 

12 

Fryčovice  

13 

25 

77 

13 

Bohumín  

13 

10 

21 

85 

14 

Vratimov  

13 

11 

99