Krajská zimní liga (starší a mladší)

3. 3. 2014

2.3.2014 semifinále KZL mladší žáků:

měli jsme v jednom semifinále 2 družstva,

trenér žemba nemohl postavit nejsilnější výběr našich mladších žáků (přednost u "našich hráčů" dostaly turnaje za jiný klub),

díky jen ctižádosti frýdlantu, který chtěl vyhrát turnaj bez ztráty kytičky, jsme nakonec utrpěli 2. postupové místo

jen pro srovnání v zápase s frýdlantem, který jsme prohráli 4:0, hrál vítězný celek celých 18 minut se stejnou čtveřicí a my jsme při střidání měli po 2 minutách velké problémy se udržet na nohou (toto je především problém vedení družstva)

u družstva chyběla osobnost, která by strhla celý mančaft svým výkonem i když se nedařilo a ani brankář nepodžel či někteří byli limitováni svým zdravotním stavem,

vše je za námi a my máme 14 dnů, abychom se dali dohromady a pokusili se obhájit loňské vítězství

výkon 2 družstva byl  přijemným překvapením - v nasazení a bojovností

Starší žáci 9.3.2014

dodatková baráž - kromě zápasu s fryčovicemi byly i světlé chvilky v turnaji,

rs

Finále - mladší žáci - 15.3.2014 od 14,30 hodin

15.10 hodin SKB - Frýdlant 1:1 - branka - šohaj

15.50 hodin SKB - Staříč 7:2 - branky - čejka 2x, šohaj 2x, rimmlová, rehwald, křenek

17.10 hodin SKB - Baník Ostrava 9:0 - branky - rimmlová, šohaj, rehwald 2x, křenek 2x, čejka, merta k. 2x

18.10 hodin SKB - Čeladná 1:1 - branka - šohaj

18.50 hodin SKB - Václavovice

1. místo - 8. bodů a skóre 18:4

kdo hrál: rimmlová, schweder, vrba, hofírek petr a jakub, konig, čejka, habrnál, šohaj, křenek, rehwald, a od třetího zápasu i merta kryštof a matyáš

byla jen škoda, že ostatní "nenominovaní" naši hráči nepřišli povzbudit spoluhráče

1. místo - 12 bodů a skóre 8:4

kdo hrál: bůžek, majer, křenek, šohaj, dudek, hrabovský, mališ, vrzal, karas, smutňák, sobčák (ale toho přestal turnaj zajímat a po druhém zápase odešel?)